Deklaracja dostępności

 

Deklaracja dostępności 

Publiczny Żłobek "KRASNAL" w Białobrzegach zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do https://zlobek.bialobrzegi.pl/

Data publikacji strony internetowej: 2017-09-01

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-16

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń. 

Informacje zwrotne i dane kontaktowe
 
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Justyna Sułecka, adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 505-358-160. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.

Dostępność architektoniczna 
Budynek Publicznego Żłobka "KRASNAL" w Białobrzegach znajduje się przy ul. M. Konopnockiej 1, 26-800 Białobrzegi. Do wejścia do budynku prowadzą schody. W budynku nie ma platformy przyschodowej. Nad wejściem nie ma głośników systemu naprowadzającego dźwiękowo osoby niewidome i słabowidzące. Wejście nie jest zabezpieczone bramkami. W budynku nie ma windy. W budynku nie ma toalet dostępnych dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem nie ma wyznaczonych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Brak możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego. Do budynku można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.